2 vadošie komerctiesību zvērinātu advokātu biroji – "Primus" Latvijā un Lietuvā un "Derling" Igaunijā – izveido jaunu Baltijas advokātu biroju aliansi. Sākot ar 27.09.2018., jaunā alianse darbosies ar nosaukumu “PRIMUS DERLING” Latvijā un Lietuvā, bet Igaunijā - “DERLING PRIMUS”. Kopā apvienojoties vairāk kā 80 juristiem un atbalsta personālam, ir izveidota augsti kvalificēta komanda ar 4 birojiem visās 3 Baltijas valstīs.

Starptautiskie juridisko firmu katalogi "The Legal500", "IFLR1000" un "Chambers & Partners" augsti novērtē jaunās alianses advokātu birojus un to ekspertus, it īpaši izceļot šādas jomas: komerctiesības un uzņēmumu iegāde un apvienošana, konkurences tiesības, strīdu risināšana, banku un finanšu tiesības, nekustamais īpašums, intelektuālais īpašums un nodokļi.

Kristīne Gaigule-Šāvēja, "Primus Derling" partnere Latvijā, atzīst, ka ieguvēji no apvienotajām zināšanām un pieredzes būs gan "Primus", gan "Derling" klienti, jo viņiem būs pieejami profesionāli juridiskie pakalpojumi visā Baltijas valstīs, kas ir būtiski starptautiska mēroga uzņēmumiem: "Jaunā alianse būs īpaši nozīmīga klientiem tādās darbības jomās kā uzņēmumu iegāde un apvienošana, pārrobežu strīdu risināšana, nekustamā īpašuma projekti un normatīvā regulējuma jautājumi visās Baltijas valstīs."

"Galvenais pārmaiņu mērķis ir pilnveidot klientiem sniegtos juridiskos pakalpojumus un palielināt to pievienoto vērtību, nodrošinot profesionālu juridisko palīdzību visās trīs Baltijas valstīs. "Derling" ir labākā izvēle Igaunijā”, norāda "Primus Derling" Lietuvas vadošais partneris Robert Juodka.