67280693 info@iZurnali.lv
Autorizēties
  • 21.01.2021
    Noslēdzies sarežģītais 2020. gads. Gads, kas atstās vai nu pozitīvu, vai negatīvu ietekmi uz katru ekonomisko vienību. Gads, kas ienesīs korekcijas mūsu redzējumā par gada pārskatu posteņu novērtējuma niansēm. Gads, kad ekonomika tiek ietekmēta ne tikai lokāli, bet ietekme ir globāla. Kam jāpievērš īpaša uzmanība, sagatavojot gada pārskatus šajos apstākļos, izrunāsim vebinārā.
  • 27.01.2021
    DAC6 regulējums, kura mērķis ir nodrošināt caurredzamību un godīgumu starpvalstu darījumos, jau kopš 2020.gada ir spēkā arī Latvijā. Tomēr joprojām ne visi uzņēmēji ir informēti un izprot, vai un kā tieši DAC6 attiecas uz viņiem. DAC6 regulējums paredz, ka pamatā ziņošanas pienākums gulst uz profesionālo pakalpojumu sniedzējiem, kas sniedz nodokļu padomus, izstrādā noteiktas pārrobežu darījumu shēmas un palīdz uzņēmējiem realizēt starptautiskus darījumus. Varētu šķist, ka uzņēmējiem pašiem par DAC6 nemaz nebūtu īpaši jālauza galva. Taču viss nav tik vienkārši un par DAC6 regulējuma izpratni, darbinieku izglītošanu un atbilstības nodrošināšanu ir jādomā ikvienam uzņēmumam, kura regulāri vai pat vienreizēji darījumi sniedzas ārpus Latvijas.
  • 17.02.2021
    Vebinārs domāts organizāciju darbiniekiem, kuri ir atbildīgi par dokumentēšanas un dokumentu pārvaldības procesiem. Vebināra mērķis ir sniegt aktuālu un praktiski izmantojamu informāciju, lai palīdzētu realizēt pakāpenisku pāreju no papīra uz elektroniskajiem dokumentiem, gan izmantojot mūsdienu tehnoloģiju iespējas, gan vēršot uzmanību uz sagaidāmajiem izaicinājumiem.
Paroles atjaunošana
e-pasts nav pareizs!
Neesi reģistrējies?