Autorizēties
 • 30.09.2022
  2022. gada 1. augustā stājās spēkā apjomīgas izmaiņas Darba likumā, kas būtiski ietekmē darbinieku un darba devēju tiesības un pienākumus. Šajā seminārā tiks skaidrots ko tieši paredz jaunie grozījumi Darba likumā, skaidrosim ko sagaidīt no jaunajiem grozījumiem pārbaudes laika noteikšanā, kādas prasības paredzētas darba līgumos. Kā arī, skaidrosim svarīgākās tiesu spriedumu atziņas – kā izvērtēt darbinieka pārkāpumu, cik tas ir būtisks, kādam jābūt darba uzteikumam un citas svarīgas tēmas.
 • 04.10.2022
  Grāmatvedības likums nosaka, kā noformēt papīra un elektroniskos attaisnojuma dokumentus un kāda ir to aprites kārtība. Bet ko tas nozīmē praksē? Ilze Palmbaha skaidros dažādu dokumentu noformēšanas, uzskaites un aprites nianses ar praktiskiem piemēriem. Un būtiski atcerēties arī par grāmatvedības dokumentu pareizu uzglabāšanu. Skaidrosim vebinārā!
 • 07.10.2022
  Vebināra laikā runāsim par neskaidrībām PVN piemērošanu e-komercijas darījumos – ko nozīmē un kādus pienākumus uzliek savienības režīms, ārpus savienības režīms un importa režīms? Tai skaitā, par PVN piemērošanu preču piegādes un pakalpojumu sniegšanā, par PVN preču eksportam un importam, PVN piemērošanu pakalpojumiem pārrobežu darījumos un citām tēmām.
 • 14.10.2022
  Oficiālā elektroniskā adrese (turpmāk e-adrese) ir vienota lietvedības platforma. Institūcijas e-adresi pielieto jau no 2018. gada un lielākā daļa caur elektroniskajām vadības sistēmām. Savukārt Uzņēmuma reģistrā reģistrētiem datu subjektiem e-adrese izmantošana obligāti no 2023. gada 1. janvāra. Kuriem obligāti ir jāizveido e-adrese? Vai fiziskai personai e-adresi obligāti jāizveido? Kā izveidot e-adresi? Kā izveidot pilnvarotās personas? Kur, kā un vai vispār reģistrēt šos dokumentus?
 • 18.10.2022
  Vebinārā apskatīsim darba laika uzskaiti situācijās, kad darbinieks strādā ne tikai darba devēja telpās, bet arī attālināti, atrodas dīkstāvē, norīkots komandējumā un citos gadījumos. Darba laika uzskaitei izmanto divus dokumentus: Darba grafikus un Darba laika uzskaites tabulas. Darba grafikos atspoguļo plānoto darba laiku, bet Darba laika uzskaites tabulās – faktiski nostrādāto darba laiku. Vebinārā runāsim par prasībām Darba likumā (DL) abu šo dokumentu izveidē. Skaidrosim grozījumus DL, kas paredz jaunu darba laika organizēšanas veidu – darba laika pielāgojums.
Paroles atjaunošana
e-pasts nav pareizs!
Neesi reģistrējies?