67280693 info@iZurnali.lv
Autorizēties
 • 09.12.2021
  Kā ik gadu, arī šogad žurnāls iFinanses sadarbībā ar Latvijas nodokļu maksātāju tiesību asociāciju aicina uz gada vērienīgāko nodokļu konferenci, lai laikus sagatavotos jaunajam gadam. Šoreiz konference norisināsies attālināti.
 • 14.12.2021
  Jau nākamgad stāsies spēkā jaunais Grāmatvedības likums, kas attieksies uz visiem uzņēmumiem, juridiskām un fiziskām personām, kas veic saimniecisko darbību, kā arī valsts un pašvaldību institūcijām. Ko paredz jaunais Grāmatvedības likums? Kā tas atšķirsies no esošā? Kam atļauts kārtot grāmatvedību saskaņā ar jauno Grāmatvedības likumu? Skaidros Latvijas Republikas Grāmatvežu asociācijas valdes locekle Ilze Palmbaha.
 • 15.12.2021
  Personāla lietvedība tikai ārēji šķiet vienkārša profesija, bet patiesībā personāla lietvedim ir jāzina ļoti daudz. Personāla dokumentu aprites organizācija ir atkarīga gan no organizācijas struktūras, darbinieku skaita, gan arī no personāla cilvēku iemaņām un zināšanām. Seminārā analizēsim, kādi dokumenti nepieciešami dažādās ikdienas situācijās ar darbiniekiem, kā mazināt papīra dokumentu plūsmu, kādas ir aktuālās personāla lietvedības tendences. Būs arī praktiski piemēri!
 • 21.12.2021
  Šī gada 1. oktobrī spēkā stājās būtiski grozījumi Noziedzīgi iegūtu līdzekļu legalizācijas un terorisma un proliferācijas finansēšanas novēršanas likumā. Tie paredz jaunu ziņošanas kārtību, izpētes pakalpojumu licencēšanu, jaunus sodus un citas izmaiņas. Šos un arī citus aktuālos jautājumus klientu izpētes un darījumu uzraudzības jomā skaidros sertificēta nodokļu konsultante Jadviga Neilande.
Paroles atjaunošana
e-pasts nav pareizs!
Neesi reģistrējies?