67280693 info@izurnali.lv
Autorizēties
  • 10.07.2020
    Kā noformēt dokumentus atbilstoši jaunajām dokumentu izstrādāšanas un noformēšanas vadlīnijām? Seminārā lektore Ieva Kalve sniegs praktiskus padomus un ieteikumus, vēršot uzmanību uz izmaiņām lietvedības dokumentu noformēšanā, īpaši akcentējot darbu ar e-parakstītiem dokumentiem. Seminārs domāts lietvedības, personāla, grāmatvedības u.c. speciālistiem, kuru ikdienas darbs saistīts ar dokumentu sagatavošanu un apriti.
  • 15.07.2020
    Piedāvājam piedalīties vebinārā un izmantot ērtu apmācības iespēju transfertcenu meistarklasē. Vebināra klausītāji tiks iepazīstināti ar aktuāliem nodokļu administrāciju identificētiem transfertcenu riskiem un to vērtējumu konkrētās tiesvedībās. Vebinārā iepazīstināsim ar DEMPE konceptu un tā piemērošanu praksē, vērtējot darījumus ar nemateriālo īpašumu, sniegsim ieskatu transfertcenu nākotnē un citos būtiskos aspektos transfertcenu vērtēšanā, kā arī stāstīsim par visu aktuālo saziņā ar Valsts ieņēmumu dienestu. Vebinārs paredzēts ikvienam uzņēmuma darbiniekam, kura kompetencē ietilpst transfertcenu jautājumu vērtēšana.
  • 19.08.2020
    Seminārā pārrunāsim aspektus, kas palīdzēs sagatavoties PVN auditam, un pierādījumu nodrošināšanas iespējas, it īpaši ņemot vērā jaunās prasības. Izvērtēsim nodokļu maksātāja iesaistīšanos un dalību pārbaužu norisē, sadarbību ar VID un negatīva lēmuma pārsūdzības kārtību. Izskatīsim biežāk pieļautās kļūdas PVN aprēķināšanā, priekšnodokļa atskaitīšanā, kā arī aktuālāko tiesu praksi PVN lietās un ko no tās varam mācīties.
Paroles atjaunošana
e-pasts nav pareizs!
Neesi reģistrējies?