67280693 info@ifinanses.lv Darba laiks: 9:00 – 16:00 (I-V)
Autorizēties
 • 21.09.2018
  Būtiskākās šī gada izmaiņas attiecas uz uzņēmumu ienākuma nodokli (UIN). Stājies spēkā jaunais Uzņēmumu ienākuma nodokļa likums, kas paredz konceptuāli citu UIN aprēķināšanas, maksāšanas režīmu, kā arī deklarēšanas kārtību. Liela daļa uzņēmumu par šī gada 1.pusgadu UIN deklarācijas jau ir iesnieguši, tāpēc ir laiks izdarīt pirmos secinājumus un analizēt potenciālos klupšanas akmeņus!
 • 25.09.2018
  Ar grozījumiem likumā "Par nodokļiem un nodevām" no 2018.gada plānots būtiski mainīt transfertcenu subjektus un transfertcenu regulējošās normas. Šajā seminārā runāsim par svarīgāko, kā arī pastāstīsim par transfertcenu risku izvērtēšanu un novēršanu.
 • 28.09.2018
  No 25.05.2018. uzņēmumiem jāpiemēro Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasības par fizisko personu datu apstrādi, kas būtiski palielina arī uzņēmumu atbildību nelikumīgas datu apstrādes gadījumos. Kas ir personas dati un kādas prasības jāievēro datu aizsardzībai? Uz kuriem uzņēmumiem tās attiecas? Vai ir obligāts datu aizsardzības speciālists? Kā nodrošināt jauno prasību ievērošanu uzņēmumos?
 • 04.10.2018
  Populārās latviešu filmas "Limuzīns Jāņu nakts krāsā" Mirtas tantes teikto "У меня все документы в порядке" (man visi dokumenti ir kārtībā) var attiecināt uz jebkuru jomu, tostarp uz lietvedību. Ikdienā nereti saskaramies ar jautājumiem, kur nav īstas skaidrības, kā pareizāk rīkoties, kā pareizāk noformēt dokumentus konkrētā situācijā. Seminārs sniegs padziļinātas zināšanas par dažādu personāla vadības procesu dokumentēšanu, tās nepieciešamību, dokumentu satura ietekmi uz darba tiesiskajām attiecībām un darbinieka karjeras gaitu.
 • 16.10.2018
  Mūsdienīgam grāmatvedim un finanšu vadītājam vairs nepietiek vien ar “sausu” likumu ievērošanu, nepieciešamas arī zināšanas, kā likuma ietvaros gudri plānot darījumus un veikt nodokļu aprēķinus. “iFinanses” sadarbībā ar auditorfirmu "Baker Tilly Baltics" rīkotajā seminārā skaidrosim, kā izvērtēt nodokļu slogu darījumos ar fiziskajām personām un izvēlēties optimālāko likumā paredzēto risinājumu.
Paroles atjaunošana
e-pasts nav pareizs!
Neesi reģistrējies?