Autorizēties
 • 01.12.2023
  Vai zināji, ka mākslīgais intelekts var būt vienreizējs palīgs grāmatvedībā un ievērojami uzlabot darba efektivitāti? Aicinām uz meistarklasi, kurā kopā ar grāmatvedības eksperti un mākslīgā intelekta entuziasti Ilzi Palmbahu-Zvirbuli apgūsi vairākus praktiskus mākslīgā intelekta risinājumi, ko ērti varēsi izmantot ikdienas darbā. Kā norāda eksperte – mākslīgais intelekts viņas darbu ir padarījis pat par 50% efektīvāku!
 • 11.12.2023
  Tavā uzņēmumā pāreja uz e-grāmatvedību vēl tikai priekšā? Bet varbūt esi ārpakalpojuma grāmatvedis, kurš vēlas nodrošināt juridiski pareizu e-grāmatvedības risinājumu saviem klientiem? Aicinām uz vebināru, kurā kopā ar grāmatvedības eksperti Ilzi Palmbahu-Zvirbuli aplūkosi juridiskos jautājumus, grāmatvedības politikas un sistēmu pielāgošanu pārejai uz e-grāmatvedību.
 • 15.12.2023
  Kā savu ārpakalpojuma grāmatvedības uzņēmumu celt nākamajā līmenī, izmantojot mākslīgo intelektu? Kā to izmantot produktīvākam un ātrākam darbam? Kā piesaistīt jaunus klientus? Kopā ar grāmatvedības eksperti un mākslīgā intelekta entuziasti Ilzi Palmbahu-Zvirbuli apgūsti vairākus praktiskus mākslīgā intelekta risinājumus, ar kuru palīdzību varēsi padarīt savu darbu pat par 10 reizēm efektīvāku un veicināt savu klientu biznesa izaugsmi.
 • 11.01.2024
  Straujiem soļiem tuvojas nodokļu reforma! Tāpēc uzreiz pēc jaunā budžeta pieņemšanas aicinām uz noderīgāko un katram profesionālim nepieciešamāko nodokļu konferenci, kurā zinošākie Latvijas eksperti dalīsies ar praktiskiem skaidrojumiem un ieteikumiem par pieņemtajām izmaiņām. Pēc ilgāka pārtraukuma aicinām konferenci apmeklēt KLĀTIENĒ pilnīgi jaunā formātā!
 • 11.01.2024
  Straujiem soļiem tuvojas nodokļu reforma! Tāpēc uzreiz pēc jaunā budžeta pieņemšanas aicinām uz noderīgāko un katram profesionālim nepieciešamāko nodokļu konferenci, kurā Latvijas zinošākie eksperti dalīsies ar praktiskiem skaidrojumiem un ieteikumiem par pieņemtajām izmaiņām. Piesakies jau tagad, lai apmeklētu konferenci ATTĀLINĀTI, no jebkuras sev ērtas vietas!
 • 23.01.2024
  Dati mūsdienās ir viena no lielākajām uzņēmuma vērtībām. Nedroša un nepamatota datu apstrāde uzņēmumā var radīt gan sliktas reputācijas risku, zaudējot klientus vai sadarbības partnerus, gan arī finanšu risku – līgumsodu vai uzraugošo iestāžu piemērotu administratīvo sodu. Kas ir personas dati? Kā nodrošināt tiesisku un drošu datu apstrādi? Kā izvairīties no iespējamajiem zaudējumiem vai ievērojami tos samazināt? Seminārā runāsim par šiem un citiem jautājumiem, kā arī mācīsimies no reālām situācijām Eiropas Savienībā un Latvijā, kurās tika pārkāpti datu apstrādes principi.
Paroles atjaunošana
e-pasts nav pareizs!
Neesi reģistrējies?