Teju katrs otrais Latvijas iedzīvotājs vismaz reizi pēdējo 5 līdz 10 gadu laikā ir izmantojis kādu no banku vai nebanku finanšu iestāžu piedāvātajiem aizdevumiem, lai ilgākā laika posmā nomaksātu pirkumu, ko pilnā apmērā apmaksāt ar 1 reizi nav bijis pa kabatai. Aizdevums mūsdienās nav reta parādība. Patiesībā tas ir viens no populārākajiem veidiem, kā finansēt apjomīgus projektus, pirkumus vai pakalpojumus.

Ja esat izlēmis par labu aizdevumam un jums ir vairākas izvēles iespējas, izpētīt, kura no tām būs jums vispiemērotākā un arī gala rezultātā vislētākā, var būt sarežģīts process. Jums būs jāapsver daudz un dažādi faktori un izpētē jāiekļauj neskaitāmu Latvijas aizdevēju piedāvājumi. Nemaz neminēsim personīgā laika daudzumu, kas šādam pētījumam būs jāvelta. Vai tiešām nevarētu būt kāds vienkāršāks variants?

Tāds patiesi ir – jaunākie kredīti internetā salīdzināšanai pieejami vienuviet – mūsdienīgā kredītu salīdzināšanas portālā – Compeuro.lv. Izmantojot Latvijā pieejamos, visdažādākos aizdevumu noteikumus, termiņus un ikmēneša maksājumus, Compeuro.lv palīdz patērētājiem atrast vislabāko risinājumu katra vajadzībām. Compeuro lielākoties salīdzina tieši, tā saucamos, ātros kredītus, ko saviem patērētājiem piedāvā Latvijā populārākie nebanku kreditori. Tomēr šajā portālā jums ir iespēja salīdzināt aizdevēju piedāvājumus ne tikai mikrokreditēšanas jomā, bet salīdzināt arī tādus aizdevumus kā kredītlīnija, patēriņa kredīts, auto kredīts, hipotēka, līzings u.tml. Compeuro tiešsaistes vietne ir viegli pārskatāma, ar lietotājam draudzīgu interfeisu, un šeit sniegtā informācija palīdzēs jums pāris soļos izpētīt, kurš no šobrīd valstī aktuālākajiem aizdevumiem būs visizdevīgākais tieši jūsu konkrētajā situācijā.

Tikai dažu klikšķu attālumā Compeuro portālā atrodas informācija par piemērotāko aizdevumu, balstoties uz svarīgākajiem aizņemšanās kritērijiem teju 30 kredītdevēju starpā:

 • Izvēlētā aizdevuma summa;
 • Ērtākais atmaksas termiņš;
 • Dažādas aizdevēju piedāvātās akcijas kredītprocentu samazināšanai vai bezprocentu perioda paildzināšanai

Papildus iespējams arī uzzināt atsauksmes par kreditoriem un detalizētākus aizdevumu noteikumus, piemēram, maksu par noformēšanu, reģistrēšanos vai citiem papildu izdevumiem, ar kuriem ir jārēķinās izmaksu sadaļā.

Ja esat nolēmuši veikt aizdevumu salīdzināšanu, izmantojot Compeuro palīdzību, vispirms pievērsiet uzmanību tiem kreditoriem, kas piedāvā jums nepieciešamo naudas summu tieši jums nepieciešamajā atmaksas termiņā. Aizdevumu salīdzināšanas rīks atspoguļos piedāvājumus no teju 30 kredītdevējiem, kas, vadoties pēc minētajiem kritērijiem, būs apkopoti pārskatāmā veidā, ietverot šādu informāciju:

 • aizdevēja pilns nosaukums;
 • aizdevuma saņemšanas laiks (minūtēs, stundās, dienās);
 • vai 1.aizdevumu līdz noteiktam laikam iespējams saņemt bez procentiem;
 • maksimālā 1.aizdevuma summa;
 • maksimālā atkārtota aizdevuma summa;
 • vai aizdevējs ir Latvijas Nebanku Kredītdevēju Asociācijas (LNKA) biedrs;
 • minimālais un maksimālais aizdevuma saņēmēja vecums;
 • aizdevuma izsniegšanas darba laiks.

Šādā veidā ikvienam patērētājam būs skaidrs, kurš no kredītdevējiem sniegs piemērotāko un izdevīgāko aizdevumu.

Nebanku kreditēšanas tirgus pēdējos gados Latvijā ir ļoti strauji attīstījies, un mikroaizdevumus piedāvā nu jau pāris desmiti uzņēmumu. Ir viegli apjukt piedāvājumu pārpilnībā, ja meklētājprogrammā ieraksta vārdu salikumu "ātrie kredīti". Tāpēc tādi aizdevumu salīdzināšanas portāli kā Compeuro.lv ir lielisks palīgs skaidrības ieviešanā un labākā piedāvājuma noskaidrošanā. Nav vienkāršāka veida, kā patēriņa kredītu salīdzinājums varētu ietaupīt jūsu naudu, kā mūsdienīgo Compeuro tiešsaistes salīdzināšanas rīku izmantošana plašajā aizdevumu piedāvājumā. Bez tam Compeuro piedāvā arī visaptverošu informāciju par plašo finanšu pasauli, vairākas reizes mēnesi publicējot ar finanšu tēmu saistītus rakstus un praktiskus padomus portāla bloga sadaļā. Tāpat modernākajiem Compeuro mājaslapas apmeklētājiem būs iespēja ērti iepazīties ar minēto informāciju, sekojot līdzi kādam no 7 uzņēmuma sociālo tīklu profiliem.