Войти
  • 27.05.2024
    Kā tiesiski pareizi atlaist darbinieku? Kāda kārtība jāievēro pirms tiek izsniegts darba līguma uzteikums, lai izvairītos no uzteikuma procedūras pārkāpumiem? Kas ir biežāk pieļautās darba devēju kļūdas? Piedalies vebinārā, kurā apgūsi pamatus darbinieku atlaišanai, atšķirības un nianses, kas jāņem vērā, kad tiek vērtēts jautājums par uzteikuma izsniegšanu un jaunākās tiesu prakses atziņas.
  • 04.06.2024
    Tikko, 10.maijā spēkā stājušies jauni arhīvu pārvaldības noteikumi – ko tie nosaka? Kā zināt, vai dokumentam piemīt arhīviska vērtība? Kā arhivēt elektroniskos dokumentus, un kā – papīra? Un kad ir pienācis laiks iznīcināt dokumentus, kuriem ir īslaicīgs glabāšanas termiņš? Piedalies vebinārā un iegūsti praktiskas zināšanas par dokumentu arhivēšanas un iznīcināšanas niansēm.
  • 06.06.2024
    Pagājuši jau seši gadi kopš Latvijā tika ieviestas vietējās un globālās transfertcenu dokumentācijas sagatavošanas un iesniegšanas prasības. Prasību neievērotājiem, sagatavots motivējošs rīks – vadlīnijas par soda naudu piemērošanu. Kā VID izvērtē, kurus uzņēmumus izvēlēties potenciālajām transfertcenu pārbaudēm? Vai VID jau piemēro naudas sodus? Kam jāpievērš uzmanību, pārbaudot transfertcenu dokumentācijas? Vebinārā, caur praktiskām rekomendācijām uzzināsi par aktuālākajiem transfertcenu riskiem un kā šos riskus iespējams mazināt.
Piesakies jaunumu e-pastam!
Paroles atjaunošana
Неправильный адрес e-mail!
Не зарегистрированы?