67280693 info@iZurnali.lv
Autorizēties
 • 16.09.2021
  1. augustā stājās spēkā grozījumi Darba likumā, paredzot izmaiņas kārtībā, kā nodarbina un atbrīvo no darba personas ar invaliditāti, sedz attālinātā darba izdevumus. Tāpat VDI varēs sodīt darba devējus, kas nenodrošinās vispārsaistošajā ģenerālvienošanās noteikto minimālo darba algu. Vebinārā arī pārrunāsim Covid-19 vakcinācijas jautājums – vai turpmāk darba devēji darbinieku drīkst atlaist, ja viņš nevakcinējas? – un aplūkosim jaunākās Latvijas un Eiropas tiesu atziņas.
 • 25.08.2021
  Šī gada 1. jūlijā stājās spēkā grozījumi PVN likumā, kas pieņemti pērnā gada nogalē. Turpmāk par visiem citu valstu interneta veikalos izdarītajiem pirkumiem būs jānoformē muitas deklarācija un jāmaksā PVN. Ieviesta arī jauna PVN maksāšanas kārtība pakalpojumu sniegšanai citu valstu pilsoņiem, kas nav nodokļa maksātāji un neatrodas pakalpojuma sniegšanas valstī. Kā tas viss notiks praktiski? Kā turpmāk rēķināt PVN preču vai pakalpojumu importa darījumos?
 • 12.08.2021
  Jau nākamgad stāsies spēkā jaunais Grāmatvedības likums, kas attieksies uz visiem uzņēmumiem, juridiskām un fiziskām personām, kas veic saimniecisko darbību, kā arī valsts un pašvaldību institūcijām. Ko paredz jaunais Grāmatvedības likums? Kā tas atšķirsies no esošā? Skaidros Latvijas Republikas Grāmatvežu asociācijas valdes locekle Ilze Palmbaha.
 • 04.06.2021
  2021. gada sākumā spēkā stājās normatīvo aktu grozījumi, saskaņā ar kuriem sabiedrībām ar ierobežot atbildību (SIA) tika ieviests jauns darbinieku motivācijas instruments - iespēja veidot dažādas kapitāla daļu kategorijas un piešķirt kapitāla daļas saviem darbiniekiem, valdes un padomes locekļiem. Kas jāņem vērā, piešķirota daļas vai akcijas uzņēmuma darbiniekiem?
 • 03.06.2021
  Kas jāzina personas datu pārzinim/apstrādātājam savā biznesā, lai izvairītos no kļūdām datu apstrādē? Aicinām uz praktisku vebināru, kurā izskatīsim dažādas situācijas Latvijā, Eiropā un pasaulē, kuru rezultātā tiek piemērots naudas sods par pārkāpumiem personas datu aizsardzības jomā.
 • 27.05.2021
  2021.gads nāk ar vērienīgām izmaiņām IIN un VSAOI piemērošanā. Mainās uzņēmējdarbības formas un tām piemērojamie nodokļi. Kādas pārmaiņas sagaida autoratlīdzību saņēmējus, darba ņēmējus un arī ienākuma izmaksātājus, sākot ar 2021.gada 1.jūlija? Kā pareizi aprēķināt un ieturēt nodokļus, lai nekļūdītos? Par šo visu runāsim vebinārā.
 • 26.05.2021
  Vebinārā padziļināti izvērtēsim saistītās personas, sniegsim detalizētu skaidrojumu par kontrolēto darījumu starpības/summas deklarēšanu UIN deklarācijā, kontrolēto darījumu summas aprēķinu transfertcenu dokumentācijai, nostiprināsim zināšanas par transfertcenu dokumentācijas sagatavošanas prasībām, tirgus cenas metodēm u.c. būtiskiem aspektiem transfertcenu vērtēšanā. Vebinārs paredzēts ikvienam uzņēmuma darbiniekam, kura kompetencē ietilpst transfertcenu jautājumu vērtēšana.
 • 18.05.2021
  Lai gan jau kopš 2018. gada dzīvojam pēc jaunā UIN režīma, pēdējā taksācijas perioda UIN deklarācijas aizpildīšana joprojām daudziem ir kā izaicinājums. Vebinārā runāsim par UIN deklarācijas aizpildīšanas pamatprincipiem, apliekamās bāzes noteikšanas niansēm un izskatīsim joprojām aktuālos pārejas noteikumus. Vebinārs būs piemērots tiem, kas pēdējo UIN deklarāciju aizpilda pirmo reizi, kā arī tiem, kas vēlas atsvaidzināt esošās zināšanas par UIN pēdējās deklarācijas aizpildīšanas kārtību.
 • 14.05.2021
  Vebinārā izskatīsim jautājumus, kas saistīti ar pandēmijas radītajiem apstākļiem - darbu no mājām. Veicot darba pienākumus no mājām, darbiniekam rodas papildu izdevumi. Kādi tie ir? Kurus izdevumus darba devējs var kompensēt? Kādā apmērā un kādi attaisnojuma dokumenti jānoformē? Par kuriem izdevumiem jāmaksā algas nodokļi?
 • 11.05.2021
  Pārvaldes dokumenti jāveido tā, lai tiem būtu juridiskais spēks un lai tie atbilstu lietvedības labajai praksei. Kā noformēt ideālo dokumentu? Kādas kļūdas tiek pieļautas noformējot dokumentus un izstrādājot tekstus? Kā 5 minūtēs izveidot simtiem vienāda tipa dokumentus? Meklēsim atbildes un skatīsim praktisku piemērus vebinārā.
Paroles atjaunošana
e-pasts nav pareizs!
Neesi reģistrējies?