Autorizēties
 • 12.04.2024
  Uzņēmumiem, kuros strādā vairāk nekā 10 darbinieki, obligāti jāizstrādā arī darba kārtības noteikumi. Ko drīkst un, ko nedrīkst ietvert darba kārtības noteikumos? Kā rīkoties, ja izveidojas pretrunas starp darba līgumu, darba kārtības noteikumiem vai darba koplīgumu? Vai darba devējs drīkst izdot rīkojumu, kas attiecas uz darbinieka brīvo laiku? Piedalies seminārā, kurā uzzināsi atbildes uz šiem un citiem sev interesējošiem jautājumiem saistībā ar darba kārtības noteikšanu.
 • 09.04.2024
  Cik daudz un par kādiem periodiem VID ir tiesīgs pieprasīt informāciju un grāmatvedības dokumentus? Kas ir nodokļu maksātāja reitings un kā tas ietekmē attiecības ar VID? Kā mainījusies tiesu prakse pēdējā gada laikā? Piedalies vebinārā, kurā zvērināta advokāte Alisa Leškoviča dalīsies ar savu vairāk kā 16 gadu laikā gūto praktisko pieeju un vērtīgiem padomiem aktuālākajos nodokļu jautājumos, sadarbību ar VID un “spēles noteikumus” mainošiem spriedumiem, kas var ietekmēt ikvienu nodokļu maksātāju.
 • 04.04.2024
  Vai datu analīze prasa pārāk daudz laika un uzmanības? Mums ir risinājums! Kopā ar grāmatvedības eksperti un mākslīgā intelekta entuziasti Ilzi Palmbahu-Zvirbuli apgūsti, kā ChatGPT-4 var padarīt Tavu darbu daudz efektīvāku un precīzāku, analizējot finanšu datus! Gūsti zināšanas un praktiskās iemaņas, atrodoties jebkurā sev ērtā vietā, kā arī saņem papildu ieguvumus, piemēram, PDF ceļvedi par ChatGPT-4 ar praktiskiem padomiem, instrukcijām un piemēriem.
 • 26.03.2024
  Pareizi plānojot darba laiku, mēs varam ievērojami ietaupīt uzņēmuma izmaksas. Kādu darba laiku noteikt ir izdevīgāk – normālo, nepilno vai summēto, ņemot vērā uzņēmuma vajadzības? Kādos gadījumos uzņēmumam obligāti ir jāpielāgo darba laiks darbinieka vajadzībām? Vebinārā analizēsim darba laika plānošanu dažādās situācijās un tā uzskaiti. Tāpat arī apskatīsim prasības normatīvojos aktos, kas nosaka divus darba laika uzskaitei izmantojamos dokumentus – plānoto darba laika grafiku un faktiski nostrādāto darba laika uzskaites tabulu.
 • 22.03.2024
  Vai pirmo reizi gatavosi gada pārskatu? Varbūt esi piemirsis, kā to darīt? Veidosim gada pārskatu kopā! Piedalies divu dienu meistarklasē, kuras laikā virsgrāmatu pārvērtīsi par finanšu pārskatu. Strādāsim ar MS Excel sagatavotu virsgrāmatas paraugu. Kopīgiem spēkiem praktiski iziesim cauri soļiem, kas jāveic pirms gada pārskata sagatavošanas. Noskaidrosim, kurus posteņus finanšu pārskatā atļauts apvienot un kuri konti veido kuras finanšu pārskata pozīcijas. Kā arī uzzināsi, kas jāņem vērā, iesniedzot gada pārskatu VID EDS.
 • 21.03.2024
  Kā zināt un saprast, vai izdevumi ir saistīti ar uzņēmuma saimniecisko darbību? Kā novērtēt darījuma būtību, lai sakārtotu grāmatvedības uzskaiti? Kā pareizi nodalīt saimnieciskos izdevumus no nesaimnieciskajiem izdevumiem, kas aplikti ar UIN, lai neradītu zaudējumus uzņēmumam? Piedalies vebinārā, kura laikā caur praktiskiem piemēriem apgūsi kā sakārtot uzņēmuma iekšējo dokumentāciju, izprotot darījumus un to saistību ar konkrētā uzņēmuma darbību.
 • 05.03.2024
  Datoru un interneta laikmets piedāvā aizvien vairāk dažādu iespēju, kas būtiski atvieglo darbu un arī dokumentu noformēšanu. Taču visa pamatā joprojām paliek cilvēka izpratne un zināšanas par to, kas dokumentēšanā ir būtisks un kas tāds nav. Kas dokumentu izstrādē un noformēšanā ir obligāts, bet kas – tikai ieteicams? Kas jādara, lai dokumentam būtu juridisks spēks? Vebinārā iegūsi atbildes uz jautājumiem un praktisku, darbā pielietojamu informāciju par dokumentu noformēšanu.
 • 23.01.2024
  Dati mūsdienās ir viena no lielākajām uzņēmuma vērtībām. Nedroša un nepamatota datu apstrāde uzņēmumā var radīt gan sliktas reputācijas risku, zaudējot klientus vai sadarbības partnerus, gan arī finanšu risku – līgumsodu vai uzraugošo iestāžu piemērotu administratīvo sodu. Kas ir personas dati? Kā nodrošināt tiesisku un drošu datu apstrādi? Kā izvairīties no iespējamajiem zaudējumiem vai ievērojami tos samazināt? Seminārā runāsim par šiem un citiem jautājumiem, kā arī mācīsimies no reālām situācijām Eiropas Savienībā un Latvijā, kurās tika pārkāpti datu apstrādes principi.
 • 11.01.2024
  Straujiem soļiem tuvojas nodokļu reforma! Tāpēc uzreiz pēc jaunā budžeta pieņemšanas aicinām uz noderīgāko un katram profesionālim nepieciešamāko nodokļu konferenci, kurā Latvijas zinošākie eksperti dalīsies ar praktiskiem skaidrojumiem un ieteikumiem par pieņemtajām izmaiņām. Piesakies jau tagad, lai apmeklētu konferenci ATTĀLINĀTI, no jebkuras sev ērtas vietas!
 • 11.01.2024
  Straujiem soļiem tuvojas nodokļu reforma! Tāpēc uzreiz pēc jaunā budžeta pieņemšanas aicinām uz noderīgāko un katram profesionālim nepieciešamāko nodokļu konferenci, kurā zinošākie Latvijas eksperti dalīsies ar praktiskiem skaidrojumiem un ieteikumiem par pieņemtajām izmaiņām. Pēc ilgāka pārtraukuma aicinām konferenci apmeklēt KLĀTIENĒ pilnīgi jaunā formātā!
Piesakies jaunumu e-pastam!
Paroles atjaunošana
e-pasts nav pareizs!
Neesi reģistrējies?