Autorizēties
 • Ivo Krievs

  Personas datu aizsardzība uzņēmumā. 13 soļi

  Jau gadu spēkā ir Vispārīgā datu aizsardzības regula, kas uzņēmumiem nosaka stingras prasības fizisko personu datu apstrādē, tomēr ne visos uzņēmumos šīs prasības ir ieviestas. Kas ir personas dati? Kuri dati ir aizsargājami? Uz kuriem uzņēmumiem tās attiecas? Kā nodrošināt jauno prasību ievērošanu uzņēmumos? Šajā iSeminārā kopā ar zvērinātu advokātu, datu aizsardzības speciālistu Ivo Krievu pa soļiem iziesim cauri visiem procesiem, kas obligāti veicami tiem uzņēmumiem, kas personas datu aizsardzības prasības vēlas ieviest saviem spēkiem.

 • Jadviga Neilande

  Debitoru parādi pēc jaunā UIN likuma

  2018.gada 1.janvārī spēkā stājās jaunais Uzņēmumu ienākuma nodokļa likums, kas ir radījis virkni neskaidrību par uzņēmumu ienākuma nodokļa (UIN) piemērošanu nedrošajiem parādiem. Lai tos norakstītu izdevumos, neradot papildu nodokļu sekas, ir jāievēro virkne nosacījumu. Pie tam jāatceras, ka UIN jāpiemēro atkarībā no tā, kad šis parāds ir radies – līdz vai pēc jaunā likuma stāšanās spēkā. UIN piemērošanas nianses šajā iSeminārā skaidros sertificēta nodokļu konsultante Jadviga Neilande.

 • Ilze Birzniece

  Valdes locekļu domājamais ienākums

  Kas ir valdes locekļa domājamais ienākums? Kādi nodokļi un kādos gadījumos tam jāpiemēro, un vai tas jāatspoguļo Valsts ieņēmumu dienestam iesniedzamajos pārskatos? Kādu līgumu izdevīgāk slēgt ar valdes locekli, lai izvairītos no papildu nodokļu maksājumiem? Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem iSeminārā "Valdes locekļu domājamais ienākums" sniegs sertificēta nodokļu konsultante Ilze Birzniece.

2
Paroles atjaunošana
e-pasts nav pareizs!
Neesi reģistrējies?