67280693 info@iZurnali.lv
Autorizēties

Trauksmes celšanas likums – kā tam sagatavoties?

2019.gada 1.maijā stāsies spēkā jaunais Trauksmes celšanas likums. Likums paredz, ka uzņēmumiem, kuri nodarbina vairāk nekā 50 cilvēkus, ir nepieciešams izveidot iekšējo trauksmes celšanas sistēmu. Tajā pašā laikā, lai nodrošinātos pret riskiem, šī mehānisma ieviešanu vajadzētu apsvērt jebkuram uzņēmumam. Ko nosaka likums par iekšējo trauksmes celšanu uzņēmumā? Kādas ir trauksmes cēlēja tiesības? Kad celt trauksmi un kā rīkoties, ja saņemts trauksmes cēlēja ziņojums? Kāds ir minimālais pasākumu kopums, kas jāievieš uzņēmumiem, lai tiktu ievērotas Trauksmes celšanas likuma prasības?
 • Datums
  04.06.2019.
 • Laiks
  09:30 - 11:00
 • Vieta
  Ķīpsalas iela 2, Islande Hotel
  Skatīt karti
Pieteikties
Cena bez PVN
58.83EUR /Ne-abonentiem
Cena bez PVN
50EUR /Abonentiem
Svarīgi! Ja esat iFinanses 12 mēnešu abonents un vēlaties izmantot īpašo cenu, pirms pieteikuma aizpildīšanas, lūdzu, autorizējieties ar savu e-pastu un paroli!
Semināra tēmas:
 • Trauksmes celšanas likums un tā subjekti;
 • iekšējā trauksmes celšanas sistēmas izveide uzņēmumā;
 • sekas, neievērojot Trauksmes celšanas likuma prasības;
 • potenciālie ieguvumi valstij un uzņēmumam, izveidojot iekšējo trauksmes celšanas sistēmu;
 • Eiropas Parlamenta un Padomes direktīvas par to personu aizsardzību, kuras ziņo par Eiropas Savienības tiesību aktu pārkāpumiem, un Trauksmes celšanas likuma salīdzinājums.
Darba kārtība:

09:00 - 09:30 reģistrācija, rīta kafija

09:30 - 11:00 semināra norise

Kontaktpersonas:
Kontaktpersona bez bildes
Vita Cīrule
20052067
Dalības anulēšana:
Ja semināra dalībnieks savu dalību seminārā atsauc līdz 30.05.2019. (ieskaitot), dalībniekam tiek atmaksāta dalības maksa, ieturot kompensāciju 50% apmērā. Ja dalība tiek atsaukta pēc 30.05.2019., dalības maksa netiek atmaksāta. Ja neparedzētu apstākļu dēļ uz semināru nevarat ierasties, Jūsu vietā pasākumu drīkst apmeklēt cita persona, par to iepriekš rakstiski informējot, nosūtot informāciju uz e-pastu info@iZurnali.lv.
Paroles atjaunošana
e-pasts nav pareizs!
Neesi reģistrējies?