67280693 info@izurnali.lv
Autorizēties

iTiesibas_druka_reklama_112018.jpg


Manevrē gudri juridiskajos līkločos kopā ar žurnālu “iTiesības”!

Kompetence un prestižs raksturo ikvienu vadītāju, jo tās ir īpašības, kas palīdz būt soli priekšā citiem. Tas raksturo arī mūs. Latvijai 100, mums 10, turpinot uzsākto, mēs, “Izdevniecība iŽurnāli”, no janvāra liekam uz galda mūsu otru izdevumu drukātā formā – “iTiesības”.

Esi soli priekšā, abonē "iTiesības" drukāto žurnālu 2019.gadam jau tagad!


K
as ir “iTiesības”?

“iTiesības” ir žurnāls par aktuāliem un svarīgiem jautājumiem uzņēmuma vadībā no juridiskā, tiesiskā skatpunkta. Mēs saprotam, ka uzņēmējdarbība ir pilna negaidītiem pavērsieniem, tāpēc nepieciešams rīkoties pārdomāti un precīzi. Katrs manevrs ir jāveic īstajā brīdī! Mēs būsim Tavs partneris īstajā laikā un vietā, risinot juridiskos jautājumus.


Tev noderēs “iTiesības”, ja:

  • esi vadītājs, kurš pārdomāti un gudri veic katru nākamo gājienu, sasniedzot izvirzītos mērķus;
  • esi jurists vai advokāts, kuram patīk paplašināt savus apvāršņus;
  • Tev svarīgi ir būt informētam par aktuālajiem jaunumiem, tendencēm juridiskajos jautājumos un zini juridisko nianšu pārzināšanas nozīmi uzņēmējdarbībā.

Pie tam “iTiesības” aizsāk Latvijas un arī pasaules mediju tirgū pilnīgi jaunu tendenci – pelnām lai dalītos! Mēs ticam, ka svarīgi ir ne tikai strādāt, lai nopelnītu sev un ieguldītu jaunos izaicinājumos, bet arī lai dalītos ar citiem savos panākumos un talantos. Abonējot “iTiesības”, arī Tev ir iespēja dalīties, no katra žurnāla 10% ziedosim mēneša labdarības projektam. Janvārī esam kopā ar biedrību “Dr.Klauns”.


Pirmajā, janvāra numurā
:

  • par mūsdienu biznesa izaicinājumiem un tiesiskumu Latvijā lasi interviju ar ZAB “Eversheds Shuterland” vecāko partneri Māri Vainovski;
  • tikko spēkā stājušās izmaiņas Darba likumā – tās skaidros jurists Kaspars Rācenājs;
  • viena no šī gada karstākajām aktualitātēm – datu regulas ieviešana Latvijā. Jaunākās atziņas par darbinieku datu aizsardzību analizē ZAB “KPMG” eksperte Sanita Pētersone;
  • uzņēmumu vadītājiem vienmār aktuāls ir nodokļu jautājums - ar aktuālo informāciju par nodokļu sistēmas nākotnes vīziju Eiropā dalīsies Jānis Taukačs, ZAB “SORAINEN” partneris;
  • savukārt būtiskākās nianses, kas jāzina, slēdzot pilnvarojuma līgumu ar valdes locekli, atklās ZAB “Ellex Kļaviņš” zvērināta advokāte Irina Kostina, u.c.


Tavas “iTiesības”
Kompetencei un prestižam
Tagad arī uz galda!

Paroles atjaunošana
e-pasts nav pareizs!
Neesi reģistrējies?